KURUMSAL

Haziran 20, 2016

Güven Dekorasyon Satışını yaptığımız ürünlerimizde metal, ahşap, cam gibi malzemelerin tüm esnekliğini modern, şık ve kullanışlı tasarımlara dönüştürüp mağazanın dekorasyonuna renk ve hareket katan sistemleri üretmeye özen gösteriyoruz. Bu ürünlerin satışının yanı sıra sizlere sunduğumuz raf ve askılık sistemlerin montaj ve uygulamasını uzman kadromuz ile yalnız İstanbul’da değil Türkiye’nin her yerinde uyguluyoruz.Değişen ihtiyaçlarınızı karşılamak için oluşturulması uyarlanması ve büyütmesi kolay modern raf sistemleri ile sizlere hizmet vermekteyiz, dört yönlü ve estetik direklerle mağaza kombinasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Müşterilerinize daha iyi hizmet verebilmeniz için bankoya ihtiyacınız olacaktır. Bankolar: Kasa Bankosu, Servis Bankosu ve Teşhir Bankosu, Mekana göre malzemeler çeşitlilik gösterebilmektedir. Ahşap, Çelik, Aluminyum ve Cam gibi malzemeler kullanılarak çeşitli banko versiyonları oluşturmaktayız.Orta stand sistemleri reyonların vazgeçilmez ekipmanlarındandır. Ürün sergilemede aktif alan sağlayan orta standlar, ufiler, camlı ve ahşap bölmeli askılıklar ile kolay taşınır modüller dört yönlü raf sistemine yardımcı elemanlardır.

Hedefimiz sizlere kullanışlı ve kaliteli ürünler sunmaktır. Güven Dekorasyon sadece yurt içi değil, yurt dışı ve ortadoğu ülkelerine de pazarladığı ürünleri ile sizlere hizmet vermeye devam edecektir